Okna plastikowe PCV – producent PSB Warszawa

Wybór okien to najczęściej wieloletnia inwestycja, którą trzeba przemyśleć pod wieloma względami. Poza ekonomicznym (cena) znaczenie ma także ich dobór pod względem estetycznym. W stolarce okiennej klientom można zaproponować różne rozwiązania. Najlepsze okna plastikowe PCV kojarzone są jako nowoczesne i niezawodne. Wybierają je chętnie miłośnicy prostego i estetycznego designu, chociażby z tego względu, że łatwo je można wkomponować zarówno we współczesne, jak i tradycyjne budownictwo. Okna plastikowe wyróżnia z pewnością różnorodność kształtów, która ułatwia dopasowanie ich do różnych aranżacji wnętrz oraz architektury. Klienci mogą wybierać pomiędzy tradycyjnymi: kwadratowymi lub prostokątnymi, bądź niestandardowymi: trójkątami, trapezami, łukami oraz wieloma innymi ścięciami. Będąc producentem okien PCV w Warszawie, możemy zaoferować indywidualne rozwiązania zarówno pod względem kształtu, jak i wymiarów.

Funkcjonalne, wygodne oraz tanie okna plastikowe

Dostępne w naszej ofercie dobre okna plastikowe, poza tym, że są zaliczane do jednych z najbardziej popularnych, to również wpisują się w oczekiwania tych osób, którym zależy na ich funkcjonalnym zastosowaniu. Wykonywane są z polichlorku winylu, który odporny jest na działanie wilgoci i różnice w temperaturze. Dlatego dobrze zamontowane i uszczelnione konstrukcje są gwarancją izolacji termicznej oraz akustycznej. Ich budowa jest komorowa, co oznacza, że ramy okienne i ościeżnice składają się z komór, których ilość zależy od rodzaju okna. Im jest ich więcej, tym zapewniają lepszą izolację cieplną i bardziej chronią przed hałasem.

Oprócz tego okna z PCV odporne są na działanie warunków atmosferycznych takich jak deszcz, śnieg, grad itd. oraz chemicznych i biologicznych. Służyć z powodzeniem będą przez co najmniej 20-50 lat. Bardzo łatwo utrzymuje się je w czystości. Mycie i konserwacja trwają maksymalnie kilkanaście minut, a do pielęgnacji wykorzystać można wodę i różne środki chemiczne. Dodatkowo nie wymagają renowacji jak np. okna drewniane.

Za wyborem okien plastikowych producenta PSB Warszawa przemawia również cena. Przeglądając cennik naszych propozycji w tym zakresie, przekonasz się, że można je zamówić tanio. Najbardziej popularne są modele białe, ale jako producent tego typu rozwiązań możemy wykonać także inne np. pokryte okleiną kolorową albo drewnopochodną. Wszystkie sprzedawane przez nas produkty posiadają atest PZH, który potwierdza, że nie zostały wykonane z materiału szkodliwego dla zdrowia. Montaż nie jest skomplikowaną czynnością, a sama inwestycja zwróci się zaledwie po kilku latach.

Poznaj naszą ofertę

OKNA PCV