Okna drewniano-aluminiowe – producent PSB Warszawa

Trwałe połączenie aluminium i naturalnej estetyki, jakie posiada drewno, daje efekt w postaci wyjątkowych okien drewniano-aluminiowych. To dobre rozwiązanie pod wieloma względami. Łączy w sobie ekologię oraz nowoczesne piękno, a do tego świetnie komponuje się z różnymi aranżacjami. Materiały, z jakich są wykonane, pozwalają tworzyć nawet duże konstrukcje, a system drewniano-aluminiowy nadaje się do zastosowania do okien o różnych kształtach: prostokątnych i wielokątnych, które można otwierać na uchylnie, rozwiernie, przesuwnie, obrotowo. Tego typu okna są ponadto praktyczne, trwałe i energooszczędne – drewno nie przewodzi ciepła, więc jest doskonałym zabezpieczeniem przed zimnem. Im grubsza jest rama okienna, tym poziom termoizolacyjności jest wyższy.

Profil aluminiowy przytwierdza się na stałe za pomocą specjalnych zaczepów. Skutecznie przez wiele lat chroni drewnianą ramę od strony elewacji przed wilgocią, która mogłaby ją uszkodzić. Okna drewniano-aluminiowe wykonane przez producenta stolarki aluminiowej PSB z Warszawy wyglądają więc jak nowe po latach użytkowania. Dodatkowo aluminium nie przyciąga kurzu (nie elektryzuje się), czyli łatwiej tego typu okna utrzymać w czystości i konserwować.

Do różnej zabudowy architektonicznej

Przy takich warunkach jak nadmorski lub górski klimat, powietrze wypełnione kwaśnymi związkami w miejskich aglomeracjach, sprawdzonym rozwiązaniem są z pewnością okna drewniano-aluminiowe. Prezentują się one znakomicie w różnej zabudowie architektonicznej, m.in. w stylowych rezydencjach, budownictwie pasywnym.

Jako wieloletni producent możemy zagwarantować dobre produkty klientom w Warszawie oraz z innych miejsce w Polsce. Na co dzień korzystamy z różnych gatunków drewna, które za każdym razem pochodzi z selekcji, a potem poddawane jest zaawansowanym procesom technologicznym. Wyjątkowa trwałość konstrukcji drewniano-aluminiowych pozwala na korzystanie z nich nawet przez 90 lat. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą obejmującą okna o rozmaitych kształtach, sposobie montażu czy poziomie bezpieczeństwa (antywłamaniowe) oraz atrakcyjnym cennikiem. Sprzedajemy zarówno gotowe okna, jak i okna na zamówienie.