Okna drewniane – naturalny urok

Od stuleci drewno wykorzystywane jest jako podstawowy budulec, przyjazny człowiekowi i naturze. Dziś można znaleźć wiele osób, które uważają, że najlepsze są okna drewniane nie tylko ze względu na walory estetyczne, ale i praktyczne. Niepowtarzalny rysunek słoi, struktura, wyjątkowy odcień to kilka cech, jakie składają się na oryginalną urodę tego materiału. Drewno od lat traktowane jest jako synonim elegancji i luksusu, a także trwałości, po który bardzo chętnie sięgają architekci tworzący projekty różnych obiektów budowlanych. Ten naturalny surowiec oprócz tego, że jest zdrowy dla użytkowników, to jeszcze jest przyjazny również środowisku, a jego obróbka nie musi wiązać się z przetwórstwem chemicznym.

Decydując się na drewnianą stolarkę okienną, zyskuje się niskie rachunki za ogrzewanie. To element konstrukcyjny domu, który charakteryzuje się bardzo niskim współczynnikiem przenikania ciepła. Oprócz tego zastosowane profile nie ulegają wypaczeniu i są na tyle sztywne, że można je wykorzystać zarówno do standardowych, jak i niestandardowych przeszkleń. Potrafią również być świetnym izolatorem hałasu z zewnątrz.

Dobre okna drewniane – tanio w Warszawie

Jako producent okien i drzwi drewnianych w Warszawie zapewniamy produkty najwyższej jakości, dopasowane pod indywidualne oczekiwania klientów. Wykonujemy je na zamówienie - możemy zaproponować wiele kształtów, wzorów, ozdobników czy kolorów. Do ich produkcji wykorzystujemy nowoczesne urządzenia, które gwarantują wysoką jakość stolarki. Każde drewno przed obróbką jest odpowiednio zabezpieczane przed czynnikami zewnętrznymi poprzez nałożenie powłok malarskich z ekologicznych farb, rozcieńczanych wodą.

Nasze produkty mają świetne parametry termiczne, które wynikają z zastosowanych podczas ich konstruowania rozwiązań, jak i pakietów szybowych. Poziom izolacji termicznej jest na tyle wysoki, że mogą być one wykorzystywane w budownictwie energooszczędnym.

Gwarantujemy także okna drewniane z montażem – klient otrzymuje wówczas kompleksową usługę i pewność, że prawidłowo zamocowane są stabilne i nie ulegną naprężeniu czy rozszczelnieniu przez wiele lat. Będąc już doświadczonym producentem wiemy, że ich żywotność może wynieść nawet do 100 lat. W doskonały sposób podniosą standard wykończenia i prestiż każdego budynku.

Chcesz kupić najlepsze okna drewniane tanio w Warszawie? Sprawdź nasz cennik i zamów wycenę! Zaspokoimy Twoje wymagania praktyczne oraz estetyczne!

Poznaj naszą ofertę

OKNA DREWNIANE