Stolarka aluminiowa – nowoczesność i oszczędność

Jeszcze do niedawna aluminium nie należało do materiałów często stosowanych w stolarce okiennej i chętnie wybieranych przez klientów. Za najlepsze uważane były okna plastikowe, tanie i uniwersalne. Dziś jednak również aluminiowe cenione są nie tylko za to, że jest to świetny materiał izolacyjny, ale również za nowoczesność. Ze względu na większą sztywność skrzydeł okiennych można zaproponować klientom tworzenie dużych przeszkleń, które zapewniają większy dopływ światła słonecznego do mieszkań, domów, biur itd. Lekka stolarka okienna aluminiowa pozwala na większe możliwości w zakresie zabudowy. Poza klasycznym sposobem otwierania można także realizować zamówienia na duże i ciężkie okna oraz drzwi tarasowe w wersji uchylno-przesuwnej albo podnoszono-przesuwnej. Oznacza to możliwość projektowania funkcjonalnych okien o kilkumetrowej szerokości. Tak duża powierzchnia wystawiona jest na działanie różnych czynników atmosferycznych (deszcz, wiatr, śnieg), ale odpowiednio do tego przygotowana w procesie produkcyjnym i bez konieczności częstych konserwacji. Dodatkowo okna te stanowią ochronę przed utratą ciepła poprzez zastosowanie w profilach specjalnych izolatorów oraz elastycznych i trwałych uszczelek.

Poza kwestią energooszczędności są również bardzo estetycznym rozwiązaniem. Kolor stolarki można dopasować do odpowiedniego stylu architektonicznego – tradycyjnego lub nowoczesnego. Sam materiał jest odporny na korozję i niekorzystnie działające warunki atmosferyczne. Oznacza to, że kolor pozostanie bez zmian przez wiele lat.

Okna antywłamaniowe i inne na wymiar

Profesjonalna stolarka okienna to jedna z propozycji, jakie realizujemy dla klientów z Warszawy i okolic oraz w innych zakątkach Polski. Zyskuje ona popularność nie tylko w przypadku budownictwa jednorodzinnego, ale również ma zastosowanie w wielu obiektach firmowych. Poza znajdującymi się w naszej ofercie dobrymi oknami z PCV jesteśmy producentem okien aluminiowych na zamówienie. Stanowią one odpowiedź na współczesne potrzeby zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych oraz wyzwania architektoniczne.

Klientom możemy zaproponować okna antywłamaniowe w dobrej cenie, które będą dodatkowym zabezpieczeniem domu przed intruzami. Odporne konstrukcje z aluminium połączone ze szkłem antywłamaniowym będą wystarczająco trudną przeszkodą do pokonania przez nieproszonych gości. Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem oraz możliwościami wykonania naszych produktów na wymiar.

Poznaj naszą ofertę

OKNA ALUMINIOWE